Bezpečnostní agentury
a služby

Bezpečnostní agentura
pro Váš klid a bezpečí

Na stránkách, kde se prezentují bezpečnostní agentury z největších měst z celé ČR, naleznete nabídku bezpečnostních služeb všeho druhu. Každá bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby, jako je např. fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, recepční služby, napojení na PCO (pult centrální ochrany), přeprava finančních hotovostí, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy a další. Mezi nabízené služby uvedených bezpečnostních agentur patří také pořadatelské služby týkající se zajištění a zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí. Bezpečnostní agentura je schopna zajistit také detektivní služby např. v bankách nebo supermarketech. Pracovník bezpečnostní služby diskrétně splyne s davem a postará se o nenápadný dohled.

ÚKLIDOVÉ FIRMY

Prezentace úklidových firem pak nabízí široké spektrum nejrůznějších úklidových služeb a prací. Každá úklidová firma se zabývá např. pravidelným denním úklidem i generálním úklidem na různých typech objektů. Dále pak úklidové firmy nabízí specifické práce typu praní koberců a čalounění, mytí fasád, žaluzií a oken, strojové mytí podzemních garážových ploch a ošetření pevných ploch polymerními vosky atd.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ nejen
od bezpečnostní agentury

Většina z uvedených bezpečnostních agentur a úklidových firem poskytuje zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením), invalidním důchodců a osobám se ZPS či práce pro ZTP, a to v min. 50% podílu. Například odběrem bezpečnostní služby tedy zároveň splníte náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se ZPS a bezpečnostní agentura Vám tak pomůže ušetřit za odvod do státního rozpočtu. Služby lze odebírat v rámci náhradního plnění 2022.

FACILITY MANAGEMENT
a bezpečnostní služba

Některé bezpečnostní agentury nabízejí rovněž komplexní správu budov a nemovitostí, neboli Facility management a Property Management. Veškeré úklidové práce a bezpečnostní služby pak bezpečnostní agentura zahrnuje pod tento komplexní balíček služeb.

Úklidové služby v České republice, úklidová služba s garancí kvality

Úklidové služby a práce u násÚdržba administrativních či průmyslových budov není jednoduchá záležitost. Vyplatí se využít úklidové služby, které nabízí některá profesionální úklidová firma. Po celé České republice působí hned několik takových agentur, poskytujících navíc úklidové služby s možností odebírat náhradní plnění a výrazně tak ušetřit na odvodech do státní kasy.

V čistém a reprezentativním prostředí se lépe pracuje, působí dobrým dojmem na všechny, kdo se v něm pohybují, ať už se jedná o zaměstnance či klienty. Úklidové služby přijdou velmi vhod zejména při údržbě hotelů, výrobních hal, rozličných institucí včetně parkovacích míst, ale i soukromých objektů. Úklidové práce specializované úklidové firmy tak ocení jak velké společnosti, tak menší firmy i podnikatelé.

Rozmanité úklidové služby, denní i nárazové

Výškové úklidové práce a speciální úklidové službyÚklidová služba je široký pojem. Zahrnuje pestrou paletu činností, úklid kanceláří, stejně jako čištění okapů. Více či méně náročné úklidové práce se týkají například mytí podlah a povrchů všech typů, sanitárního zařízení, oken, fasád, čištění koberců a podobně. Mezi nejobtížnější úklidové služby patří bezesporu očista běžně nepřístupných ploch pomocí horolezecké techniky a podobné složité operace. Úklidová firma se s klientem dohodne na parametrech a rozsahu prací, není problém zajistit takřka kompletní očistu objektu po všech stránkách, tedy vnitřních i vnějších plochách.

Úklidové práce probíhají podle požadavků klienta pravidelně nebo nárazově, provádí se úklid generální po kolaudacích, malování a po stavebních rekonstrukcích, nebo denní úklid, týdenní či sezónní, v časových intervalech dle dohody.

Správná úklidová služba - kterou si vybrat?

Dobrá úklidová firma má spokojené klienty a léta zkušenostíKterá úklidová firma je ta pravá? Která si nejlépe poradí se špínou a nepořádkem bez ohledu na rozsah? Můžete si nějakou nechat doporučit od známých nebo se třeba porozhlédnout po internetu či v jiných informačních pramenech. V ČR je možné najít hned několik zajímavých úklidových firem, jejichž kvalitu dokazuje řada spokojených klientů a dobrých referencí. Zavedené společnosti vykonávají úklidové práce a úklidové služby s vysokým nasazením a odborností již řadu let. Úklidová služba poskytuje komplexní úklidový servis.

Zajímavé tipy na úklidové služby ve Vašem městě najdete právě v tomto katalogu.


Agentury nabízející úklidové služby a práce po celé České republice


Úklidové služby firmy D.I.SEVEN

Bezpečnostní a úklidová firma D. I. SEVEN, a.s. se pohybuje na trhu již od roku 1995. Své úklidové služby poskytuje nejen po celé republice, ale i v zahraničí. Úklidová služba vykonávaná společností D. I. SEVEN, a.s. nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, kvalifikované a proškolené pracovníky a garantuje kvalitu služeb několika certifikáty a potvrzením NBÚ.

D.I.SEVEN: profesionální úklidová služba s dlouholetou tradicí

D.I. SEVEN - komplexní úklidové služby

Facility management a úklidová služba D.I.SEVEN FACILITY

D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje úklidové služby v rámci nabídky komplexních služeb pro Facility management (správa budov a nemovitostí). To zahrnuje denní i nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní i zimní údržbu bezprostředního okolí objektu atd. Mimo jiné je tato úklidová služba schopna vyřešit pro Vás náhradní plnění.

D.I.SEVEN FASILITY: správa nemovistostí a úklidové služby

Úklidové služby a práce - D.I.SEVEN FACILITY

Komplexní úklidové služby agentury SIPADAN

Agentura úspěšně poskytuje kompletní úklidové služby již od roku 2002. Spokojené klienty a zájemce o úklidové služby po celé republice získala zejména svým vstřícným a zodpovědným přístupem. Úklidová služba je prováděna vždy ve špičkové kvalitě a s plným nasazením. Odběrem úklidových služeb od agentury SIPADAN si splníte náhradní plnění.

SIPADAN: úklidová služba na špičkové úrovni

Bezpečnostní služby agentury SIPADAN

Specializovaná úklidová služba D.I.SEVEN SERVICE

Úklidové služby společnosti D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid kdekoliv v po celé ČR. Důkazem kvality služeb jsou mnohé kladné reference. Zajistí veškeré kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce s kompletním hygienickým programem. Na objednávku provádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další specializované úklidové služby a práce. Nabídka úklidových služeb zahrnuje také úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken, fasád aj. Úklidová služba mimo jiné nabízí i náhradní plnění.

D.I.SEVEN SERVICE: profesionální řešení úklidové služby

Bezpečnostní a úklidová agentura D.I.SEVEN SERVICE a její služby