Bezpečnostní agentury
a služby

Bezpečnostní agentura
pro Váš klid a bezpečí

Na stránkách, kde se prezentují bezpečnostní agentury z největších měst z celé ČR, naleznete nabídku bezpečnostních služeb všeho druhu. Každá bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby, jako je např. fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, recepční služby, napojení na PCO (pult centrální ochrany), přeprava finančních hotovostí, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy a další. Mezi nabízené služby uvedených bezpečnostních agentur patří také pořadatelské služby týkající se zajištění a zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí. Bezpečnostní agentura je schopna zajistit také detektivní služby např. v bankách nebo supermarketech. Pracovník bezpečnostní služby diskrétně splyne s davem a postará se o nenápadný dohled.

ÚKLIDOVÉ FIRMY

Prezentace úklidových firem pak nabízí široké spektrum nejrůznějších úklidových služeb a prací. Každá úklidová firma se zabývá např. pravidelným denním úklidem i generálním úklidem na různých typech objektů. Dále pak úklidové firmy nabízí specifické práce typu praní koberců a čalounění, mytí fasád, žaluzií a oken, strojové mytí podzemních garážových ploch a ošetření pevných ploch polymerními vosky atd.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ nejen
od bezpečnostní agentury

Většina z uvedených bezpečnostních agentur a úklidových firem poskytuje zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením), invalidním důchodců a osobám se ZPS či práce pro ZTP, a to v min. 50% podílu. Například odběrem bezpečnostní služby tedy zároveň splníte náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se ZPS a bezpečnostní agentura Vám tak pomůže ušetřit za odvod do státního rozpočtu. Služby lze odebírat v rámci náhradního plnění 2022.

FACILITY MANAGEMENT
a bezpečnostní služba

Některé bezpečnostní agentury nabízejí rovněž komplexní správu budov a nemovitostí, neboli Facility management a Property Management. Veškeré úklidové práce a bezpečnostní služby pak bezpečnostní agentura zahrnuje pod tento komplexní balíček služeb.

Úklid firem

Každý z nás jistě upřednostňuje pobyt v čistém a příjemném prostředí. V zaměstnání trávíme většinu dne, a proto úklid firem patří k prioritám každého majitele firmy.

Úklid firem profesionálně a s úsměvemÚklid firem je z ohledu hygienického a společenského bezesporu velmi důležitý. Přinese Vaši firmě pravidelnou čistotu, ale i skvělou vizitku Vašeho prostředí, ve kterém přijímáte návštěvy a pracovní jednání. Vizuální dojem je první věc, se kterou se návštěvník setká a hodnotí. Úklidové firmy přebírají starosti o řádný úklid firem a další úklidové práce, a ušetří Vám tak čas i námahu se zařizováním a spolehlivým provozem úklidové služby.

Úklidové firmy a jejich cíl

Každá renomovaná úklidová firma si cení svého klienta a chápe jeho důvěru jako závaznou. Proto vsází na profesionalitu, loajalitu a spolehlivost. Cílem těchto firem je prvotřídní úklid firem v kompletní šíři na přání klientů. Důležitou součástí je úzká spolupráce a komunikace, a proto každý krok úklidové služby pro celkový úklidový plán je předem důkladně promyšlen a zkonzultován. Tento postup a provedení Vám zajistí bezproblémový chod úklidu, zbaví Vás starostí s touto službou a s ní spojenou administrativou, a to vše s co nejmenším omezením provozu Vaší společnosti.

Úklidová služba a její vývoj

Tak jako se vyvíjí doba, tak i úklid firem, používané čisticí prostředky, pomůcky a moderní úklidová technika prochází vývojem. Proto zástupci úklidové firmy hlídají nejnovější trendy a uvádějí je do praxe. Na trhu je nepřeberné množství těchto pomocníků úklidové práce a úkolem pověřených zástupců je vybrat pro Vás ten nejvhodnější produkt. Úklidová služba a úklid firem není dnes již jen o koštěti a kýblu, ale o moderních pomůckách a přípravcích určených k zefektivnění úklidové práce.

Pracovníci úklidové služby

Úklid firem závisí na výběru pracovníků úklidové služby. Proto tito zaměstnanci procházejí výběrovým řízením a školením, aby úklid firem a dalších prostor byl odveden v co nejvyšší kvalitě. Některé úklidové práce vykonává úklidová firma za chodu společnosti klienta, a proto dnes již nepotkáte pracovníka úklidu v zaprané zástěře, ale ve slušivém firemním ošacení.

Úklidová firma a její kontrolní mechanizmy

Úklidová služba skýtá řadu provozních úkonů, a proto jsou zde manažeři provozu, kteří za Vás převezmou zodpovědnost za dodržování kvality a frekvence odvedené úklidové práce. Úklidová firma určí svého zástupce, který neodkladně řeší nenadálé situace a je ve spojení s Vámi nebo s Vaším zástupcem. Zpětná vazba je pro kontrolu velice důležitá. Vy již nebudete muset řešit nepřítomnost pracovníka úklidu.

Úklidové firmy zaměstnávají dostatečný počet svých kmenových zaměstnanců, takže není problém místo např. nemocného pracovníka zajistit jiného.

Nemáte v současné době pro svou firmu zajištěný profesionální úklid? Trápí Vás neustálé řešení kvality odvedené práce, nebo nepřítomnost pracovníků úklidu? Všechny tyto a další starosti můžete přenechat úklidovým firmám, a přesvědčit se tak sami, že Vaši důvěru nezklamou.

Agentury nabízející úklidové služby a práce po celé České republice


Úklidové služby firmy D.I.SEVEN

Bezpečnostní a úklidová firma D. I. SEVEN, a.s. se pohybuje na trhu již od roku 1995. Své úklidové služby poskytuje nejen po celé republice, ale i v zahraničí. Úklidová služba vykonávaná společností D. I. SEVEN, a.s. nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, kvalifikované a proškolené pracovníky a garantuje kvalitu služeb několika certifikáty a potvrzením NBÚ.

D.I.SEVEN: profesionální úklidová služba s dlouholetou tradicí

D.I. SEVEN - komplexní úklidové služby

Facility management a úklidová služba D.I.SEVEN FACILITY

D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje úklidové služby v rámci nabídky komplexních služeb pro Facility management (správa budov a nemovitostí). To zahrnuje denní i nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní i zimní údržbu bezprostředního okolí objektu atd. Mimo jiné je tato úklidová služba schopna vyřešit pro Vás náhradní plnění.

D.I.SEVEN FASILITY: správa nemovistostí a úklidové služby

Úklidové služby a práce - D.I.SEVEN FACILITY

Komplexní úklidové služby agentury SIPADAN

Agentura úspěšně poskytuje kompletní úklidové služby již od roku 2002. Spokojené klienty a zájemce o úklidové služby po celé republice získala zejména svým vstřícným a zodpovědným přístupem. Úklidová služba je prováděna vždy ve špičkové kvalitě a s plným nasazením. Odběrem úklidových služeb od agentury SIPADAN si splníte náhradní plnění.

SIPADAN: úklidová služba na špičkové úrovni

Bezpečnostní služby agentury SIPADAN

Specializovaná úklidová služba D.I.SEVEN SERVICE

Úklidové služby společnosti D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid kdekoliv v po celé ČR. Důkazem kvality služeb jsou mnohé kladné reference. Zajistí veškeré kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce s kompletním hygienickým programem. Na objednávku provádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další specializované úklidové služby a práce. Nabídka úklidových služeb zahrnuje také úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken, fasád aj. Úklidová služba mimo jiné nabízí i náhradní plnění.

D.I.SEVEN SERVICE: profesionální řešení úklidové služby

Bezpečnostní a úklidová agentura B7U a její služby