Bezpečnostní agentury
a služby

Bezpečnostní agentura
pro Váš klid a bezpečí

Na stránkách, kde se prezentují bezpečnostní agentury z největších měst z celé ČR, naleznete nabídku bezpečnostních služeb všeho druhu. Každá bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby, jako je např. fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, recepční služby, napojení na PCO (pult centrální ochrany), přeprava finančních hotovostí, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy a další. Mezi nabízené služby uvedených bezpečnostních agentur patří také pořadatelské služby týkající se zajištění a zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí. Bezpečnostní agentura je schopna zajistit také detektivní služby např. v bankách nebo supermarketech. Pracovník bezpečnostní služby diskrétně splyne s davem a postará se o nenápadný dohled.

ÚKLIDOVÉ FIRMY

Prezentace úklidových firem pak nabízí široké spektrum nejrůznějších úklidových služeb a prací. Každá úklidová firma se zabývá např. pravidelným denním úklidem i generálním úklidem na různých typech objektů. Dále pak úklidové firmy nabízí specifické práce typu praní koberců a čalounění, mytí fasád, žaluzií a oken, strojové mytí podzemních garážových ploch a ošetření pevných ploch polymerními vosky atd.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ nejen
od bezpečnostní agentury

Většina z uvedených bezpečnostních agentur a úklidových firem poskytuje zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením), invalidním důchodců a osobám se ZPS či práce pro ZTP, a to v min. 50% podílu. Například odběrem bezpečnostní služby tedy zároveň splníte náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se ZPS a bezpečnostní agentura Vám tak pomůže ušetřit za odvod do státního rozpočtu. Služby lze odebírat v rámci náhradního plnění 2022.

FACILITY MANAGEMENT
a bezpečnostní služba

Některé bezpečnostní agentury nabízejí rovněž komplexní správu budov a nemovitostí, neboli Facility management a Property Management. Veškeré úklidové práce a bezpečnostní služby pak bezpečnostní agentura zahrnuje pod tento komplexní balíček služeb.

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí profesionální agenturou

Pořadatelské služby bezpečnostní agenturyPři pořádání kulturních, sportovních a jiných rozsáhlejších akcí je organizátor povinen zajistit odpovídající pořadatelské služby. Dobře zvolená profesionální bezpečnostní agentura má především dlouholeté zkušenosti, aby zvládala zabezpečení akcí na vysoké úrovni. Pracovníci bezpečnostní agentury ve služebním stejnokroji nebo ve společenském oděvu dohlédnou na hladký průběh těchto akcí.

Kvalitní pořadatelské služby pro obecný klid a bezpečí

K pořadatelským službám a zabezpečení akcí patří mimo jiné zajištění vchodů a východů, vjezdů, výjezdů, zajištění bezpečnosti návštěvníků i účinkujících, celková ochrana osob a majetku a ostraha objektů. Kvalitní bezpečnostní agentura je schopna zajistit pořadatelské služby jak samostatně, tak i v součinnosti s dalšími subjekty.

Zabezpečení akcí zajistí spolehlivá bezpečnostní agenturaPři zabezpečení akcí se jedná také především o bezproblémovou kontrolu a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor, kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, kontrolu chování osob v určeném prostoru, jež má za cíl zamezit výtržnictví, ale i fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce.

Spolehlivé zabezpečení akcí se vyplatí

Po domluvě s klientem pořadatelské služby vykonávají školení pracovníci fyzické ostrahy v podnikové uniformě, nebo v civilním oděvu či bez označení. Zabezpečení akcí je dobré přenechat zkušeným profesionálům také pokud se jedná o soukromé VIP oslavy, svatby, plesy či večírky. V takových případech je diskrétnost a nenápadnost zaměstnanců bezpečnostní agentury takřka samozřejmostí.

Pořadatelské služby jako náhradní plnění

Bezpečnostní agentury zaměstnávají občany se ZPS a invalidní důchodce, takže pokud využijete jejich nabídky na pořadatelské služby či zabezpečení akcí, pomohou Vám vyřešit náhradní plnění pro rok 2011 či 2012. Vytvářením pracovních míst pro důchodce a ZTP bezpečnostní agentury pomáhají zlepšovat jejich životní situaci, posiluje se zapojení důchodců do společnosti a jejich činorodost. Zabezpečení akcí od profesionální bezpečnostní agentury se tak opravdu vyplatí.

Bezpečnostní agentury, které poskytují pořadatelské služby po celé ČR


Zabezpečení akcí od bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE

Zabezpečení kulturních, společenských a sportovních akcí Vám nabízí bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE, s.r.o. Pracovníci pořadatelské služby při této činnosti kontrolují například oprávněnost osob ke vstupu, poskytují informační služby a podílejí se na zabezpečení veřejného pořádku.

D.I.SEVEN SERVICE: Zabezpečení akcí a pořadatelské služby

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE a její bezpečnostní služby

Pořadatelské služby agentury SIPADAN

Společnost Sipadan, a.s. Vám při zabezpečení akcí, jako jsou sportovní utkání, společenské akce, výstavy, nebo festivaly, pomůže s pořadatelskou činností, ale zároveň se Vám postará o ostrahu objektů, ochranu osob i Vašeho majetku.

SIPADAN: Zabezpečení akcí všeho druhu

Bezpečnostní agentura - pořadatelské služby agentury SIPADAN

Komplexní zabezpečení akcí od D.I.SEVEN

D.I.SEVEN, a.s. patří mezi známé agentury v ČR, která již několik let zajišťuje pro své klienty bezpečnostní služby jako jsou ochrana osob a majetku či fyzická ostraha objektů. Stejně kvalitní a profesionální služby Vám nabízí i při zabezpečení kulturních, sportovních, či jiných akcí. Mezi spokojené klienty bezpečnostní agentury se řadí i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Na této významné kulturní akci se D.I.SEVEN, a.s. podílí svými pořadatelskými službami již od roku 2004.

D.I.SEVEN: Lety prověřené pořadatelské služby a zabezpečení akcí

D.I. SEVEN - komplexní bezpečnostní služby