Bezpečnostní agentury
a služby

Bezpečnostní agentura
pro Váš klid a bezpečí

Na stránkách, kde se prezentují bezpečnostní agentury z největších měst z celé ČR, naleznete nabídku bezpečnostních služeb všeho druhu. Každá bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby, jako je např. fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, recepční služby, napojení na PCO (pult centrální ochrany), přeprava finančních hotovostí, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy a další. Mezi nabízené služby uvedených bezpečnostních agentur patří také pořadatelské služby týkající se zajištění a zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí. Bezpečnostní agentura je schopna zajistit také detektivní služby např. v bankách nebo supermarketech. Pracovník bezpečnostní služby diskrétně splyne s davem a postará se o nenápadný dohled.

ÚKLIDOVÉ FIRMY

Prezentace úklidových firem pak nabízí široké spektrum nejrůznějších úklidových služeb a prací. Každá úklidová firma se zabývá např. pravidelným denním úklidem i generálním úklidem na různých typech objektů. Dále pak úklidové firmy nabízí specifické práce typu praní koberců a čalounění, mytí fasád, žaluzií a oken, strojové mytí podzemních garážových ploch a ošetření pevných ploch polymerními vosky atd.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ nejen
od bezpečnostní agentury

Většina z uvedených bezpečnostních agentur a úklidových firem poskytuje zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením), invalidním důchodců a osobám se ZPS či práce pro ZTP, a to v min. 50% podílu. Například odběrem bezpečnostní služby tedy zároveň splníte náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se ZPS a bezpečnostní agentura Vám tak pomůže ušetřit za odvod do státního rozpočtu. Služby lze odebírat v rámci náhradního plnění 2022.

FACILITY MANAGEMENT
a bezpečnostní služba

Některé bezpečnostní agentury nabízejí rovněž komplexní správu budov a nemovitostí, neboli Facility management a Property Management. Veškeré úklidové práce a bezpečnostní služby pak bezpečnostní agentura zahrnuje pod tento komplexní balíček služeb.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha - být stále ve střehu!Tam, kde nelze použít elektronické zabezpečení, nastupuje lidský faktor jako fyzická ostraha.
Fyzická ostraha patří k nejstarším a nejčastějším způsobům zabezpečení ochrany osob a majetku před zloději, vandaly a jinými nežádoucími živly.

Kde se tato bezpečnostní služba využívá nejvíce?

Fyzická ostraha je především prováděna ve vnějších a vnitřních prostorách administrativních budov, výrobních hal, průmyslových objektů, skladišť, parkovišť, atd., a to jak v denních, tak i nočních hodinách. Fyzickou ostrahu lze také využít pro zabezpečení akcí, ať kulturního nebo sportovního charakteru, a nebo také jako doprovod při převozu cenin.

Co je úkolem fyzické ostrahy?

Součástí fyzické ostrahy je kontrola a evidence všech vozů při příjezdu i odjezdu z hlídaného objektu. Kontrola oprávněnosti vstupu osob do objektu či na akci, evidence návštěv a zabránění vstupu nepovolaným osobám. Dále je možné provádět kontrolu osobních zavazadel v rámci povolených zákroků nebo namátkovou kontrolu dechových zkoušek na alkohol.

Pochůzková činnost

Fyzická ostraha objektů, areálů a majetku se neobejde bez pochůzkové činnosti. Tato služba se většinou provádí za pomocí čipů, které jsou rozmístěny ve střeženém objektu. Strážný pak tyto čipy načítá pochůzkovým terminálem a tím zaznamenává čas kontroly. Výpisy jsou následně předkládány klientovy. Pro zvýšení ochrany, ale také respektu je možné využít i psovoda se služebním psem.

Kdo hlídá objekty a majetek

Vykonávat fyzickou ostrahu dnes nemůže každý. Pracovníci jsou důkladně prověřeni a proškoleni a mají čistý trestní rejstřík. Strážní svou službu mohou vykonávat ve stejnokroji, nebo v civilu, mohou ovládat cizí jazyk, práci na PC, případně mohou být ozbrojeni - záleží na požadavcích klienta.

Fyzická ostraha není přežitek

V dnešní moderní a přetechnizované době může být fyzická ostraha podceňována. Ale už jen přítomnost strážného může zloděje nebo vandaly odradit. Investice do fyzické ostrahy se každopádně vyplatí, a to nejen z preventivních důvodů.

Službu fyzické ostrahy objektů a majetku lze u některých úklidových agentur také využít pro náhradní plnění.

Agentury působící po celé České republice a jejich bezpečnostní služby

Bezpečnostní agentura SIPADAN

Předmětem podnikání bezpečnostní agentury SIPADAN a.s., působící na trhu od roku 2002, jsou bezpečnostní a úklidové práce po celé ČR. Poskytuje komplexní služby prověřené certifikáty a dalšími garancemi kvality. Mezi nabízené služby, jež lze využít v rámci náhradního plnění, patří fyzická ostraha objektů a majetku, dálková ostraha objektů (PCO - napojení na pult centrální ochrany), recepční služby, ochrana osob, zabezpečovací systémy, detektivní služby, požární ochrana, elektrorevize a další.

SIPADAN: bezpečnostní služba s garancí kvality

Bezpečnostní služby agentury SIPADAN

Bezpečnostní služba od agentury D.I.SEVEN SERVICE

Tato agentura poskytuje bezpečnostní a úklidové služby od roku 2004. Veškeré činnosti lze využít v rámci náhradního plnění. Kromě klasických bezpečnostních služeb se agentura věnuje i zabezpečení různých sportovních, společenských a kulturních akcí. Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE .r.o. disponuje mnoha garancemi kvality a spoustou referencí. Její komplexní servis patří mezi nejkvalitnější v ČR. Díky kvalifikovaným pracovníkům s dlouholetými zkušenostmi odvádí profesionální práci.

D.I.SEVEN SERVICE: profesionální bezpečnostní služby

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE a její služby

Komplexní bezpečnostní služby od D.I.SEVEN

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN působí na trhu již od roku 1995. Poskytuje profesionální bezpečnostní, úklidové a pořadatelské služby klientům po celé České republice. Zabývá se také správou a údržbou budov (facility a property management). Má spoustu spokojených zákazníků a za sebou řadu kladných referencí. Podílí se na zabezpečení a pořádaní velkých sportovních a společenských akcí (MFF KV, Moto GP Brno, Rock For People). Je držitelem mnoha certifikátů, splňuje kritéria přísných bezpečnostních norem (ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005).

D.I.SEVEN: bezpečnostní služby se silným zázemím

D.I. SEVEN - komplexní bezpečnostní služby