Bezpečnostní agentury
a služby

Bezpečnostní agentura
pro Váš klid a bezpečí

Na stránkách, kde se prezentují bezpečnostní agentury z největších měst z celé ČR, naleznete nabídku bezpečnostních služeb všeho druhu. Každá bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby, jako je např. fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, recepční služby, napojení na PCO (pult centrální ochrany), přeprava finančních hotovostí, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy a další. Mezi nabízené služby uvedených bezpečnostních agentur patří také pořadatelské služby týkající se zajištění a zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí. Bezpečnostní agentura je schopna zajistit také detektivní služby např. v bankách nebo supermarketech. Pracovník bezpečnostní služby diskrétně splyne s davem a postará se o nenápadný dohled.

ÚKLIDOVÉ FIRMY

Prezentace úklidových firem pak nabízí široké spektrum nejrůznějších úklidových služeb a prací. Každá úklidová firma se zabývá např. pravidelným denním úklidem i generálním úklidem na různých typech objektů. Dále pak úklidové firmy nabízí specifické práce typu praní koberců a čalounění, mytí fasád, žaluzií a oken, strojové mytí podzemních garážových ploch a ošetření pevných ploch polymerními vosky atd.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ nejen
od bezpečnostní agentury

Většina z uvedených bezpečnostních agentur a úklidových firem poskytuje zaměstnávání OZP (osob se zdravotním postižením), invalidním důchodců a osobám se ZPS či práce pro ZTP, a to v min. 50% podílu. Například odběrem bezpečnostní služby tedy zároveň splníte náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se ZPS a bezpečnostní agentura Vám tak pomůže ušetřit za odvod do státního rozpočtu. Služby lze odebírat v rámci náhradního plnění 2022.

FACILITY MANAGEMENT
a bezpečnostní služba

Některé bezpečnostní agentury nabízejí rovněž komplexní správu budov a nemovitostí, neboli Facility management a Property Management. Veškeré úklidové práce a bezpečnostní služby pak bezpečnostní agentura zahrnuje pod tento komplexní balíček služeb.

Bezpečnostní služby profesionálních agentur

Bezpečnostní služby profesionální bezpečnostní agenturyBezpečnost je základ úspěchu

Otázku bezpečnosti a ochrany majetku není v dnešní době radno podceňovat. Vandalové a zloději nevynechají žádnou příležitost k nezákonnému obohacení. I proto se majitelé firem a větších objektů stejně jako pořadatelé různých akcí stále častěji obracejí na bezpečnostní agentury. Zajištění klidu a bezpečí je totiž jednou z hlavních podmínek úspěšného podnikání či klidného průběhu větších společenských událostí. Agentury si zakládají na tom, že splňují přísná bezpečnostní kritéria a všichni jejich zaměstnanci jsou trestně bezúhonní.

Široká nabídka služeb

Osvědčené bezpečnostní agentury v České republice nabízejí širokou nabídku konkrétních služeb. Klienti si tak mohou vybrat přesně to, co potřebují. Od klasické ostrahy objektů strážnými, přes zabezpečení moderními technickými systémy, až k fyzické ochraně osob. Většina agentur nabízí také recepční služby. Obvyklou praxí však je, že agentura k Vám nejprve přijede, vyhodnotí všechna bezpečnostní rizika na konkrétním místě a v konkrétní situaci. Poté klientovi podle jeho potřeb a přání vytvoří individuální řešení, tzv. „ušité na míru".

Fyzická ostraha

Mezi nejčastěji vyhledávané bezpečnostní služby patří fyzická ostraha objektů a ochrana majetku. Tu mohou pochůzkami provádět uniformovaní strážní - v případě zájmu klienta mohou mít u sebe i vycvičeného psa. Tuto službu lze využívat nonstop, jen v noci nebo v jiném domluveném čase. Agentury nabízejí také možnost využití ostrahy pomocí mobilních hlídek, které budou svěřený prostor kontrolovat v nepravidelnýchBezpečnostní služba: Napojení na PCO - pult centralizované ochrany intervalech. Agenturní pracovníci mohou být ozbrojeni a vždy jsou kvalifikovaně vyškoleni k tomu, aby dokázali zajistit pachatele nebo místo činu do příjezdu Policie České republiky.

Ochrana osob a převoz zásilek

Zákazník může využít také fyzické ochrany osob. Tu mohou zajišťovat osobní strážci viditelně - v uniformě nebo např. v reprezentativním obleku, pokud to situace vyžaduje. Anebo skrytě a nenápadně v civilu. Záleží na konkrétním přání klienta a také na situaci a prostředí, v němž se má ochrana odehrávat. Subjekty pracující s penězi a cennými předměty - například banky, muzea či galerie - často využívají službu střeženého převozu cenných zásilek.

Zabezpečovací technika

Mezi nejrozšířenější bezpečnostní služby dnes patří ochrana majetku pomocí zabezpečovacích systémů. Moderní technika nabízí spoustu prostředků, které se pro zabezpečení objektů dají využít. Představit si můžete klasická čidla na pohyb v uzamčeném prostoru, bezpečnostní kamery, hlásiče požáru nebo senzory na rozbití okenních výplní. Tyto systémy lze napojit na Pult centrální ochrany (PCO) - vzdálené dohledové centrum, které pomocí přenosu dat 24 hodin denně monitoruje a zaznamenává signály ze střežených prostorů a v případě napadení nebo vniknutí do objektu ihned upozorní kontaktní osoby, informuje Policii, případně na místo vyšle vlastní zásahovou hlídku

Recepční služby

Do široké nabídky bezpečnostních agentur patří také recepční a organizační služby. Pracovníci z této oblasti mohou zajišťovat chod vrátnice či recepce, obsluhovat bezpečnostní systémy, kontrolovat, informovat a usměrňovat přicházející a odcházející osoby, stejně tak v případě vjíždějících a odjíždějících vozidel včetně vedení jejich evidence. Zákazník tak získá dokonalý přehled o dění v objektu. U recepčních pracovníků je samozřejmostí příjemné a reprezentativní vystupování, v případě potřeby také jazykové znalosti.

Agentury působící po celé České republice a jejich bezpečnostní služby

Bezpečnostní agentura SIPADAN

Předmětem podnikání bezpečnostní agentury SIPADAN a.s., působící na trhu od roku 2002, jsou bezpečnostní a úklidové práce po celé ČR. Poskytuje komplexní služby prověřené certifikáty a dalšími garancemi kvality. Mezi nabízené služby, jež lze využít v rámci náhradního plnění, patří fyzická ostraha objektů a majetku, dálková ostraha objektů (PCO - napojení na pult centrální ochrany), recepční služby, ochrana osob, zabezpečovací systémy, detektivní služby, požární ochrana, elektrorevize a další.

SIPADAN: bezpečnostní služba s garancí kvality

Bezpečnostní služby agentury SIPADAN

Bezpečnostní služba od agentury D.I.SEVEN SERVICE

Tato agentura poskytuje bezpečnostní a úklidové služby od roku 2004. Veškeré činnosti lze využít v rámci náhradního plnění. Kromě klasických bezpečnostních služeb se agentura věnuje i zabezpečení různých sportovních, společenských a kulturních akcí. Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE .r.o. disponuje mnoha garancemi kvality a spoustou referencí. Její komplexní servis patří mezi nejkvalitnější v ČR. Díky kvalifikovaným pracovníkům s dlouholetými zkušenostmi odvádí profesionální práci.

D.I.SEVEN SERVICE: profesionální bezpečnostní služby

Bezpečnostní agentura B7U a její služby

Komplexní bezpečnostní služby od D.I.SEVEN

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN působí na trhu již od roku 1995. Poskytuje profesionální bezpečnostní, úklidové a pořadatelské služby klientům po celé České republice. Zabývá se také správou a údržbou budov (facility a property management). Má spoustu spokojených zákazníků a za sebou řadu kladných referencí. Podílí se na zabezpečení a pořádaní velkých sportovních a společenských akcí (MFF KV, Moto GP Brno, Rock For People). Je držitelem mnoha certifikátů, splňuje kritéria přísných bezpečnostních norem (ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005).

D.I.SEVEN: bezpečnostní služby se silným zázemím

D.I. SEVEN - komplexní bezpečnostní služby